День вчителя

30 вересня в спеціалізованій школі № 298 відбулося свято, присвячене Дню вчителя. Напередодні свята був оголошений конкурс вітальних газет, тому вранці стіни вестибюлю рясніли яскравими барвами дитячих малюнків та привітань. Діти з радістю зустрічали вчителів. вітали їх з професійним святом і бажали здоров’я, добра, злагоди.

Святкового настрою додавала і виставка "Осінні композиції", у якій взяли участь всі класи середньої та старшої школи. Не стояли осторонь і молодші школярі. Учні 1-А, 2-Б. 3-А, 3-Б залюбки взяли участь у цій виставці і були відзначені нагородами.

Учителі милувалися всіма без винятку композиціями, кожна з яких відзначалася неповторністю, оригінальністю та яскравістю осінніх барв. У них використовувались не лише осінні квіти, а й щедрі дари цієї золотої пори року.

Призові місця у цих двох конкурсах були розподілені таким чином.

Конкурс стіннівок до Дня вчителя:

І місце — 11-А клас, 8-А клас; ІІ місце — 5-В клас, 7-Б клас; ІІІ місце — 9-А клас, 7-А клас.

Виставка "Осінні композиції"

І місце — 11-Б клас, 5-Б клас; ІІ місце — 11-А клас, 8-А клас; ІІІ місце — 10-Б клас.

Але на цьому свято не закінчилося. Учні підготували для вчителів чудовий концерт, який відбувся в актовій залі. Стіни зали були прикрашені осінніми різнокольоровими листочками, виготовленими учнями початкової школи на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва.

Ведучими концерту були: Клочко Ярослав, Патюшкіна Олександра. Афанасьєв Віталій, Салюк Анна, учні старших класів.

Виступи учасників концерту відзначалися артистизмом. Прекрасні вокальні дані продемонстрували Чернуха Вероніка, Зубакова Даша, Агеєв Євгеній, Атамас Андрій, Бараніченко Олексій, Натрасенюк Віктор.

Також учителів порадував виступ ансамблю естрадно-спортивного танцю "Вернісаж". Загалом цей день пройшов святково і радісно. Видно було, що учні разом з президентом учнівського самоврядування Чимерис Вікторією сумлінно і ретельно готували та організовували це свято.