Фінальні змагання Оболонського району
 "Олімпійське лелеченя"

10 листопада 2011 року на базі спеціалізованої школи № 298 Оболонського району  проводилися фінальні змагання "Олімпійське лелеченя".

Одним з етапів підготовки до проведення фінальних змагань "Олімпійське лелеченя" був оголошений і проведений конкурс на кращі стіннівки з олімпійською символікою. За результатами конкурсу були відзначені кращі роботи:

І місце

10-а, 9-а, 7-б

ІІ місце

9-б

ІІІ місце

6-б, 5-а, 5-б

Учасників змагань зустріли святково-прикрашені спортивні зали. Різнокольорові кульки та стіннівки з олімпійською символікою, зокрема талісман Української Національної олімпійської збірної команди – "Олімпійське лелеченя" створювали гарний настрій та відображали дружню спортивну атмосферу.

В змаганнях приймали участь 6 команд: СШ № 20, 104, 211, 226, 298, гімназія "Потенціал". Під звук "Козацького маршу" команди виходять на парад і шикуються. Заступник головного судді змагань Сміновська Алла Миколаївна рапортує організаційному комітету змагань про готовність команд до проведення свята.

Заслужений працівник фізичної культури і спорту Гельфанд Едуард Васильович відкриває свято. Звучить гімн України.

Серед представників організаційного комітету і гостей присутні:

-         Доцент, кандидат педагогічних наук, виконавчий директор Київського національного олімпійського комітету Артишевський Валерій Миколайович;

-         Неодноразова чемпіонка Європи, світу та чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання, герой України Яна Клочкова — наша "Золота рибка";

-         Збірна команда учнів гімназії "Потенціал", яка відстоювала честь рідного міста на фінальних українських змаганнях "Олімпійське лелеченя" в дитячо-юнацькому таборі "Артек".

Слово для привітання надається олімпійській чемпіонці Яні Клочковій. З привітанням виступив Артишевський Валерій Миколайович.

З привітаннями і побажаннями успіхів виступили діти збірної команди Києва (гімназія "Потенціал"), які посіли 9 місце з 27 регіональних команд в естафеті на змаганнях "Олімпійське лелеченя" в дитячо-юнацькому таборі "Артек"

Із спортивним танцем виступила учениця 11-а класу Кабаннік Тетяна  спеціалізованої школи № 298, яка своїм натхненним танцем налаштувала учасників змагань на високі результати. Під бурхливі оплески глядачів своє вміння показала юна гімнастка Яна Панасенко з гімназії "Потенціал". Вона виконала вправи з булавами.

І нарешті розпочалися змагання.

Перший етап змагань — комбінована естафета, в яку входили етапи ведення футбольного м’яча, ведення баскетбольного м’яча, біг через скакалку, вправа "кенгуру", біг по кочках, біговий етап.

Місця розподілилися наступним чином:

Місця

Комбінована естафета

"Знавець олімпізму".

І місце

гімназія "Потенціал"

ІІ місце

СШ № 298

СШ № 298, 211, 20

ІІІ місце

СШ № 226

СШ № 226, 104

І ось настав час нагородження переможців. Команди переможців і команди призери були нагороджені кубками і дипломами за перше, друге і третє місця.

Закриття змагань залишаться надовго у спогадах дітей. Чисельні фотографії з олімпійською чемпіонкою Яною Клочковою, її автографи і подарунки являються стимулом для постійних занять фізичною культурою, для зміцнення здоров’я підростаючого покоління та досягнення високих результатів у спорті.