АДМІНІСТРАЦІЯ ШКОЛИ

Директор школи Папіренко Ігор Володимирович. Закінчив КДПУ ім. Горького. Друга освіта - КМПУ ім. Б. Грінченка по спеціальності "Менеджер освіти". Вчитель трудового навчання. Вища категорія, старший вчитель. В школі працює з 1992 року. Стаж педагогічної роботи 20 років

Заступник директора з НВР Васильєва Зоя Степанівна.Закінчила НДПУ ім. Гоголя. Вчитель англійської мови. Вища категорія. "Вчитель методист". В школі працює з 1991 року. Стаж педагогічної роботи 34 роки.

Заступник директора з ВР Абзонь Надія Болеславівна. Закінчила КМВУ ім. Б. Д. Грінченка. Соціальний педагог. Вища категорія. В школі працює з 1992 року. Загальний стаж роботи 30 років.

Заступник директора з ВР Богатчук Тетяна Володимирівна.  Закінчила Івано-Франківський педінститут. Вчитель художньої культури. Вища категорія. "Вчитель методист". В школі працює з 1991 року. Стаж педагогічної роботи 27 років.

Заступник директора з ВР Ніконова Ірина Василівна. Закінчила КДПУ. Вчитель англійської мови. Вища категорія. В школі працює 1993 року. Загальний стаж роботи 18 років.

Заступник директора Шамич Ірина Василівна. Закінчила КДПУ ім. Драгоманова. Вчитель початкових класів. Вища категорія. В школі працює з 1991 року. Загальний стаж роботи 20 років.